Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

Imię i nazwisko nauczycielaNazwa zajęćTerminNr sali
p. Beata GrodzińskaZajęcia wyrównawcze dla klasy 1aśroda 11.35-12.20s. 50
p. Elżbieta WysockaZajęcia wyrównawcze dla klasy 1bwtorek 11.35-12.20s. 50
p. Emilia ReszkaZajęcia wyrównawcze dla klasy 2aśroda 11.35-12.20s. 3
p. Martyna BubiczZajęcia wyrównawcze dla klasy 2bpiątek 13.35-14.20s. 50
p. Edyta Samborska-PopiołekZajęcia wyrównawcze dla klasy 3aśroda 15.15-16.00s. 30
p. Anna BaranZajęcia wyrównawcze dla klasy 3bwtorek 8.50-9.35s. 50
p. Iwona BryłaZajęcia dodatkowe dla uczniów klasy 7awtorek 14.25-15.10s. 34
p. Agnieszka ChameraKoło języka polskiego kl.8 przygotowanie do egzaminuśroda 14.25-15.10- klasa 8a 15.10-16.00 – klasa 8bs. 44
p. Katarzyna SarzyńskaKoło języka polskiego kl. 7-8 rozwijające zainteresowania przygotowanie do konkursu/zajęcia wyrównaczeczwartek 13.35-15.10s. 14
p. Katarzyna SarzyńskaKoło dziennikarskie 4-8wtorek 13.35-15.10  s. 31
p. Ewelina ZubaKoło matematyczne kl. 8 przygotowanie do egzaminupiątek 14.25-15.10s. 14
p. Ewelina ZubaKoło matematyczne kl. 7- 8 przygotowanie do konkursu kuratoryjnegopiątek 15.15-16.00  s. 14
p. Ewelina KijakKoło matematyczne/ zajęcia wyrównawcze kl. 5-8środa  15.15-16.00s. 34
p. Magdalena Eciak-RusekKoło języka angielskiego kl. 7-8 przygotowanie do konkursu/zajęcia wyrównawczeczwartek 15.15-16.00s. 12
p. Monika OsypiukKoło języka angielskiego kl. 8 przygotowanie do egzaminu  czwartek 15.15-16.00s. 44
p. Barbara GilewskaKoło języka angielskiego kl. 5-6 rozwijające zainteresowaniaczwartek 13.35-14.20s. 12
p. Aneta Kruk-CharaKoło języka niemieckiego kl. 7-8 przygotowanie do konkursuczwartek 15.15-16.00s. 44
p. Łukasz MalawkaKoło języka hiszpańskiego kl. 7-8 przygotowanie do konkursuponiedziałek  15.15-16.00s. 10
p. Beata PikulKoło fizyczne kl. 7-8 przygotowanie do konkursuwtorek 15.15-16.00s. 24
p. Elżbieta WolaninZajęcia rozwijające zainteresowania Kl. 5-6czwartek 13.35-14.20s. 24
p. Elżbieta WolaninKoło geograficzne kl. 7-8 przygotowanie do konkursuponiedziałek 8.00-8.45s. 31
p. Jolanta PodgórskaKoło chemiczne kl. 7-8 przygotowanie do konkursuwtorek 15.15-16.00s. 10
p. Sylwia Golec-ŚciochKoło biologiczne kl. 7-8 przygotowanie do konkursuczwartek 15.15-16.00s. 10
p. Milena Szucka  Koło historyczne kl. 7-8
 przygotowanie do konkursu
poniedziałek 15.15-16.00s. 34
p. Edyta Samborska-PopiołekKoło teatralne kl. 1-8  poniedziałek 15.15-16.00 wtorek 15.15-16.00aula
p. Aleksandra KozakChór kl. 1-8poniedziałek 15.15-16.4552
p. Aleksandra StępieńKoło plastyczneponiedziałek  15.30-16.15s. 12
p. Leszek ProkopiakSzachy 4-8poniedziałek 14.25-15.10s. 3
p. Małgorzata GórskaKoło biblijne
 dla klas 1-3
czwartek 13.35-14.20s. 40
ks. Rafał Machłajewski SACKoło liturgiczne kl. 4-8środa 13.35-14.20s. 40
p. Agata SawickaSKSczwartek 13.35-14.20aula
p. Rafał WejSKS kl. 4Awtorek  8.50-9.35aula
p. Monika Korcz-Nieściórkonsultacjeponiedziałek 12.00-12.45gabinet pedagoga
p. Weronika SałekKonsultacje z doradztwa zawodowegowtorek 10.15 -11.20gabinet logopedy
p. Karolina Duklewskakonsultacjewtorek 10.30-11.30świetlica
p. Agnieszka Sokółkonsultacje konsultacjeczwartek 10.30-11.30świetlica
p. Elżbieta Wiejakkonsultacjeczwartek 15.00-16.00biblioteka