Klara Dyczewska, klasa 7A – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Do samorządu zostałam wybrana po raz drugi. Lubię słychać muzyki i spotykać się ze znajomymi.

Kinga Partyka, klasa 8A – zastępczyni przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Lubię słuchać muzyki, tańczyć i śpiewać. Jestem fanką zespołu Queen. Bardzo lubię język angielski. Interesuję się makijażem. Moim ulubionym jedzeniem są frytki. Jestem kreatywna oraz pomocna. Jako członkini Pocztu Sztandarowego gram na werblu.

Oliwia Demczuk, klasa 5A – mam wiele zainteresowań, lubię m.in. jeździć konno oraz grać w koszykówkę. Jestem odważna, sympatyczna, miła i wesoła. Pomagam każdemu, kto mnie o to poprosi.

Antoni Kossakowski, klasa 6B – bardzo lubię grać w piłkę nożną, to moja pasja. Mam dwa koty, a wkrótce dołączy do nich pies. Jestem miły i zabawny, lubię poznawać nowe osoby oraz spędzać czas z moimi znajomymi.

Amelia Kowalska, klasa 8B – Jestem członkinią Pocztu Sztandarowego. Mój ulubiony kolor to niebieski. Bardzo lubię słuchać muzyki. Moją ulubioną porą roku jest lato. Kocham podróże. Mam młodsze rodzeństwo i bardzo chciałabym mieć kota. Uwielbiam oglądać filmy i uważam, że horrory są najlepsze. Gdybym miała wybrać jedzenie, które miałabym jeść do końca życia, byłyby to burgery.

Franciszek Mantaj, klasa 4B – lubię grać w piłkę nożną, oglądać telewizję z rodziną, a także odkrywać nowe rzeczy. Bardzo lubię zwierzęta. Jestem kreatywny. W wolnym czasie lubię spać.

Mikołaj Marczak, klasa 8B – do Samorządu Uczniowskiego zostałem wybrany po raz drugi.

Michalina Stojek, klasa 5B – jestem bardzo gadatliwą osobą, lubię chodzić na spacery oraz słuchać muzyki. Kandydowałam do Samorządu, ponieważ chciałam spróbować czegoś nowego. Zależy mi również na tym, aby w szkole wszyscy czuli się dobrze.