Wrzesień jest miesiącem świadomości chorób nowotworowych dzieci i młodzieży. Dlatego też 28 września uczniowie przyszli do szkoły w niecodziennym stroju – piżamie. W ten sposób nasza szkolna społeczność włączyła się w organizowany przez Fundację „Gdy liczy się czas” Ogólnopolski Charytatywny Bieg i Dzień w Piżamach. Dla osób zdrowych ten strój kojarzy się z odpoczynkiem i spokojem. Dla wielu podopiecznych fundacji jest symbolem walki o zdrowie i życie. Celem akcji było zwrócenie uwagi na zdrowie i empatię oraz wsparcie dzieci chorych onkologicznie. Przy okazji przeprowadzona została także zbiórka pieniężna. Jesteśmy wdzięczni za finansowe wsparcie wydarzenia. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Fundacji „Gdy liczy się czas”. Wierzymy, że uczynione dobro powraca.