23 listopada odbyło się rozwiązanie konkursu plastycznego dla klas 1-3 Kto Ty jesteś? Polak mały.
Do konkursu przystąpiło 120 uczniów. Dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością, kreatywnością a także poczuciem estetyki wykonując piękne prace konkursowe. Jury miało bardzo trudne zadanie wybierając zwycięzców. Po burzliwych naradach przyznano: pierwsze, drugie trzecie miejsce oraz 3 wyróżnienia. Gratulujemy wygranym i dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konkursie. Prace można obejrzeć w sali numer 30 a także na korytarzu pierwszego piętra.
Serdeczne podziękowania składamy Księdzu Dyrektorowi za uczestnictwo w rozwiązaniu konkursu a także Pani Elżbiecie Wysockiej, która była organizatorem tego konkursu. Zapraszamy do fotorelacji.