9 września odbyła się 8 edycja biegu 8 Mila Pamięci Ofiar Komunizmu. Bieg odbywał się w Ogrodzie Saskim. Rywalizowali w nim uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych, rodzice oraz nauczyciele. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 1600 m.
Naszą szkołę w tym roku reprezentowali:
Antonina Paluch (kl. 7A), Hanna Bidacha (kl. 7A), Zofia Kamińska (kl. 7B), Łucja Kuzioła (kl.7B), Klaudia Mieszkalska (kl.7B), Maja Nowacka (kl.7B), Zofia Mantaj (kl. 7B), Hanna Cichosz (kl. 8A) oraz Maksym Radchenko (kl. 8A).
Uczennice Antonina Paluch oraz Hanna Cichosz zajęły 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Pani Agata Sawicka również zajęła 2 miejsce w kategorii nauczyciel. Natomiast nasza szkoła, biorąc pod uwagę czasy wszystkich zawodników, zajęła 3 miejsce jako drużyna.