Samorząd uczniowski

16 września w naszej Szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu udział wzięło 201 uczniów z klas 4-8. Najwięcej głosów zdobyły: Natasza Jankowska z klasy 7A oraz Weronika Józefczuk z klasy 8C, odpowiednio – przewodnicząca oraz zastępca przewodniczącej.  Samorząd Uczniowski tworzą również: Inga Bełz z klasy 5A, Klara Dyczewska z klasy 6A, Zofia Mantaj z klasy 5B, Gabriela Nazar z klasy 7B, Jan Reszka z klasy 5B oraz Piotr Zięba z klasy 8A.

Mając na uwadze różne sfery rozwoju, bezpieczeństwo oraz zdrowie uczniów członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali różnego rodzaju propozycje działań. Następnie uczniowie udali się na spotkanie Księdzem Dyrektorem w czasie, którego przedstawili swoje pomysły, a także otrzymali wiele niezwykle cennych wskazówek oraz rad, za które z całego serca dziękujemy.

Członkom Samorządu Uczniowskiego życzymy kreatywności, wielu sił oraz wytrwałości w podejmowanych działaniach. Jednocześnie przypominamy, że Samorząd Uczniowski reprezentuje wszystkich uczniów, dlatego też każdy uczeń naszej Szkoły może zgłaszać swoje pomysły, wątpliwości itp. do członków Samorządu Uczniowskiego lub bezpośrednio do opiekunki Samorządu Uczniowskiego Pani Mileny Szuckiej.

.