8 października w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dzieci i młodzieży szkolnej. W zawodach brała udział reprezentacja naszej szkoły w składzie: Paluch Joanna 4A, Stawicki Witold 4A, Woźniak Julia 4A, Maciuła Mieszko 4B, Paterek Alicja 5A, Podchorecki Jakub 5A, Maciuła Miłosz 5B, Pożarowszczyk Michał 5B, Wójcik Magdalena 5B, Jabłońska Amelia 6A, Korzeniecka Maria 6A, Mirek Zofia 6A, Zasuwa Stanisław 6A, Stawicki Tymoteusz 6B, Flisiak Mikołaj 7A, Prokopiak Cezary 7A, Walczak Adam 7A, Kowalski Szymon 7B, Szubstarska Aleksandra 7B, Szubstarska Emilia 7B, Baćmaga Dominika 8A, Bidacha Hanna 8A, Korona Maurycy 8A, Sułek Mateusz 8A, Tatarczak Aleksandra 8A, Kamińska Zofia 8B, Kozera Maksymilian 8B, Nowacka Maja 8B.

Rywalizacja była bardzo zacięta, a sytuacja na trasie biegowej wciąż ulegała zmianie. Nasze reprezentacje dziewcząt i starszych chłopców uplasowały się w połowie stawki, natomiast młodsza reprezentacja chłopców zajęła bardzo wysokie, 4. miejsce, tym samym poprawiając rekord szkoły na tym dystansie.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za sportową postawę.