W miniony piątek nowo wybrany Samorząd Szkolny spotkał się z Księdzem Dyrektorem dr Andrzejem Zelkiem SAC. Uczniowie przekazali swoje pomysły na bieżący rok szkolny. Mamy nadzieję, że będzie to czas dobrej współpracy i przyniesie wiele wspaniałych przedsięwzięć.

Oto prezentacja Samorządu Uczniowskiego roku szkolnego 2024/2025:

Michalina Stojek kl. 7A – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

„Po raz trzeci jestem członkinią Samorządu Uczniowskiego i po raz pierwszy jego przewodniczącą. Bardzo lubię gotować, a najbardziej potrawy kuchni indyjskiej”.

Antonina Mantaj kl. 8B – zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

„Należę do pocztu sztandarowego. W wolnym czasie najbardziej lubię chodzić na spacery, słuchać muzyki i spotykać się ze znajomymi”.

Zofia Plajzer kl. 7B – skarbnik.

„Lubię malować obrazy, uprawiać sporty, czytać książki, chodzić na spacery i rozmawiać z przyjaciółmi. Poza szkołą należę do harcerstwa oraz biorę udział w zajęciach aktorskich we wspólnocie”.

Bolesław Stachyra kl. 8A

„Po raz drugi zostałem wybrany do Samorządu Uczniowskiego, jestem również członkiem pocztu sztandarowego. Reprezentuję województwo lubelskie w piłce nożnej i mam nadzieję, że niedługo będę reprezentował w tej dyscyplinie nasz kraj”.

Michał Krajka kl. 7A

„W wolnych chwilach trenuję lekkoatletykę, lubię grać w piłkę nożną, dużo podróżuję i interesuję się geografią”.

Julia Wójciak kl. 7A

„Interesuję mnie języki obce – uczę się języka tureckiego, angielskiego i hiszpańskiego. Lubię śpiewać i występować przed publicznością. Interesuję się historią, lubię też czytać książki. Sama próbuję je pisać, najczęściej o czasach II wojny światowej. Słucham piosenek Pauli Biskup”.

Julian Wiśniewski kl. 5A

„Jestem po raz drugi członkiem Samorządu Szkolnego. Interesują mnie wszelkie militaria oraz wojsko polskie. Uczestniczę w wydarzeniach związanych z historią wojskowości. Lubię rysować i grać na komputerze. Bardzo lubię nosić kapelusze”.

Maria Korzeniecka kl. 6A

„Jest mi miło, że mogę być w Samorządzie i reprezentować wszystkich uczniów. Mam dwie młodsze siostry, które też uczą się w naszej szkole. Po lekcjach chodzę do szkoły muzycznej i gram na fortepianie. Lubię WF, matematykę, rysunki. Moją ulubioną dyscypliną sportu są biegi”.

Maciej Kurczak kl. 6B

„Lubię grać w piłkę nożną, spędzać czas przy grach komputerowych, chętnie słucham muzyki”.