22 maja na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin w kategorii Dzieci odbył się czwórbój lekkoatletyczny. Nasza szkoła wzięła udział w tej rywalizacji zarówno w konkurencjach dziewcząt jak i chłopców.

Wszyscy uczniowie starali się uzyskać punkty w konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 600 m dziewcząt i 1000 m w kategorii chłopców.

Uczennice, reprezentujące naszą szkołę w składzie: Dominika Baćmaga, Hanna Bidacha, Antonina Paluch, Barbara Głowacka, Hanna Cichosz oraz Amelia Grzywacz, zajęły piąte miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Maksymilian Kozera, Radosław Pietrzyk, Bolesław Stachyra, Mikołaj Flisiak, Filip Waryszak, Maksym Radchenko oraz Wojciech Krysa zajęli dziewiąte miejsce.

Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę, za co im serdecznie dziękujemy i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.