Ogromnym sukcesem naszych uczniów zakończyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym, które odbyły się w dniu 16 lutego w SP nr 23 w Lublinie. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Michał Kiełbasa i Ignacy Krysa z klasy 8A oraz Dawid Sugier z klasy 7B. Poziom imprezy był bardzo wysoki. Wielu zawodników na co dzień gra w profesjonalnych klubach tenisa stołowego. Po bardzo dobrej grze nasza drużyna osiągnęła ogromny sukces i zajęła 1 miejsce. W turnieju chłopcy nie ponieśli żadnej porażki. Za osiągnięty wynik uczniowie otrzymali pamiątkowe złote medale, dyplom oraz puchar, który powiększy kolekcję pucharów zdobytych dotychczas przez naszą szkołę w różnych konkursach i zawodach. Biorąc pod uwagę poziom zawodów i ilość uczestniczących drużyn (15 szkół), składamy naszym zawodnikom zasłużone gratulacje i podziękowania! Już 23 listopada chłopcy będą reprezentowali miasto Lublin i szkołę na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Tomaszowie Lubelskim. Trzymajmy wszyscy kciuki.