8 listopada ośmioro uczniów szkoły z p. Mileną Szucką uczestniczyło w koncercie „Warszawa – Miasto Nieugięte”, który był dopełnieniem projektu o tej samej nazwie przygotowanego przez Towarzystwo Projektów Edukacyjnych. W trakcie koncertu mieliśmy okazję wysłuchać utworów pochodzących z płyty „Warszawa Nieugięta”, której dyrektorem artystycznym jest Darek Malejonek. Słuchaliśmy Renaty Przemyk, Natalii Niemen, Mariki, Ani Szafraniec i Oli Nowak (zespół „Dziewczyny”), Mony, Lilu, Basi Pospieszalskiej, Damiana Ukeje, o odpowiednią oprawę muzyczną zadbali: Tomasz Mackiewicz, Tomasz Drozdek T.ENTO oraz Kacper Popek. Po zakończonym koncercie uczniowie otrzymali płyty oraz mieli okazję osobiście poznać niektórych artystów. Koncert był również okazją do obejrzenia filmu dokumentalnego prezentującego życie Warszawianek i Warszawiaków w czasie II wojny światowej.