Potrzebujemy wsparcia dla kobiet z dziećmi, które przyjeżdżają z Ukrainy i znajdują schronienie w domach wielu wspaniałych ludzi w Niedrzwicy Dużej. Chcemy ich wesprzeć i od zaraz zbieramy:

• koce (zwykłe, termiczne i śpiwory), materace, kołdry, poduszki, ręczniki,
  • płyny do kąpieli, środki czystości, mydło, pasę do zębów, szczoteczki do zębów, grzebienie,
  • podpaski, pampersy, papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane dla dzieci,
  • leki przeciwbólowe, leki na odwodnienie, syropy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci, plastry,
  • żywność długoterminowa,
  • baterie, zapałki, powerbanki, zestawy pierwszej pomocy.

Osoby, które chcą pomoc prosimy o przynoszenie rzeczy do biura poselskiego pana Przemysława Czarnka, które znajduje się w Lublinie przy ulicy Rayskiego 3.
Biuro jest otwarte
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
w soboty od 8.00-15.00
w niedziele od 10.0-12.00

Istnieje możliwość, aby wspomóc materialnie Pallotynów w Kijowie i we Lwowie. Wpłat należy dokonywać na konto pallotyńskiej Parafii pw. Wieczerzy Pańskiej w Lublinie z dopiskiem „Pomoc dla Ukrainy”.

NUMER KONTA 67 1240 2382 1111 0000 3894 4231