10 lutego odbył się finał konkursu Święty Wincenty Pallotti – Patron mojej Szkoły. Tradycyjnie wzięły w nim udział klasy czwarte. Wcześniej odbył się pisemny etap wiedzy, z którego wyłoniono 4 finalistów. Finał był przepełniony zmaganiami z trudnymi pytaniami dotyczącymi osoby naszego Patrona, a także naszej szkoły. Klasy pięknie dopingowały swoich kolegów. W czasie podliczania punktów przez komisję, której przewodniczył Ksiądz Dyrektor, mogliśmy usłyszeć nagranie Radia Watykańskiego przedstawiające moment ogłoszenia św. Wincentego świętym. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Michał Krajka, drugie Rafał Krajka, trzecie Adam Sawczuk, natomiast wyróżnienie Jan Sawicki. Ubogaceni wiedzą o apostole Rzymu wróciliśmy na pozostałe lekcje.