Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i Nauczycieli naszej Szkoły na prelekcję online Pani dr Agaty Makarewicz „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży – co jest normą, co powinno zaniepokoić, jak wspierać?”. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom 3 lutego 2022 r. o godzinie 18.00 i potrwa 60 minut.

Pani dr n. med. Agata Makarewicz – specjalista psychiatra dorosłych, dzieci i młodzieży. Od ponad 20 lat pracuje w Oddziale Młodzieżowym I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji UM w Lublinie. Adiunkt i zastępca kierownika kliniki. Autorka licznych prac badawczych z zakresu psychiatrii dziecięco-młodzieżowej, dotyczących szczególnie wczesnej schizofrenii i całościowych zaburzeń rozwoju. Prowadzi praktykę ambulatoryjną, gdzie wraz z zespołem terapeutów diagnozuje i leczy osoby potrzebujące pomocy psychiatrycznej.