4 listopada w naszej klasie było bardzo uroczyście, ponieważ już po raz drugi odbył się Bal Wszystkich Świętych. Tego dnia było jak w niebie. Dzieci przebrały się w stroje nawiązujące
do postaci świętych i błogosławionych oraz swoich patronów. Dziewczynki często wybierały strój anioła i Maryi oraz swoich patronek. Chłopcy najczęściej swoich świętych patronów.
Chętni uczniowie prezentowali żywoty świętych, a także ciekawostki z ich życia. Wspólnie tańczyli, śpiewali, jednym słowem świętowali. Bal Wszystkich Świętych bardzo nam się podobał, gdyż było wesoło i kolorowo. Wszyscy uczestnicy balu wspaniale się bawili, w serdecznej i miłej atmosferze. Jednak wszystko co dobre szybko się kończy, nasza uroczystość, również się skończyła, ale pozostały nam wspaniałe wspomnienia, zdjęcia oraz nadzieja, że za rok spotkamy się ponownie. Wierzymy, że kiedyś w gronie błogosławionych i świętych będziemy wspólnie świętować w niebie.