16 września 2021 r. w naszej Szkole miały miejsce wybory do Samorządu Uczniowskiego. Spośród 21 kandydatów z klas 4-8 najwięcej głosów zdobyli: Natasza Jankowska klasa 7A (przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego), Weronika Józefczuk klasa 8C (zastępca przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego), Klara Dyczewska klasa 6A, Inga Bełz klasa 5A, Piotr Zięba klasa 8A, Zofia Mantaj klasa 5B, Gabriela Nazar klasa 7B oraz Jan Reszka klasa 5B. Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy wytrwałości i kreatywności.

Bardzo dziękujemy Komisji Wyborczej w składzie: Natalia Mantaj, Szymon Pacocha oraz Laura Ziemecka za zaangażowanie oraz wzorowe wywiązanie się ze swoich obowiązków, a także Nikoli Wójcik za wykonanie pięknych zdjęć.

Dziękujemy również wszystkim naszym uczniom, którzy wzięli udział w wyborach i bardzo poważnie podeszli do tej jakże ważnej dla naszej szkolnej społeczności sprawy.