ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
rok szkolny 2019/2020
Semestr II

Rodzaj zajęć Adresaci Prowadzący Liczba godzin Termin Sala
SKS dziewczęta
kl. 4-8
p. A. Majerska 1

Środa
12.35-13.20

sala gimnastyczna
SKS – projekt dziewczęta
kl. 1-3
p. A. Majerska 1

Środa
13.20-14.20

aula
SKS – projekt dziewczęta
kl. 1-3
p. A. Majerska 1

Piątek
14.20-15.20

aula
Koło piłkarskie – projekt

chłopcy
1A,1B,2A

p. R. Wej 1

Poniedziałek
12.20-13.20

sala gimnastyczna
Koło piłkarskie – projekt chłopcy 2B,3A,3B p. R. Wej 1

Piątek
14.20-15.20

sala gimnastyczna
SKS chłopcy 4-6 p. R. Wej 1

Wtorek
15.15-16.00

sala gimnastyczna
SKS chłopcy 7-8 p. R. Wej 2

Środa
15.15-16.50

sala gimnastyczna
Koło polonistyczne Klasy 7-8 p. B. Drożdż-Żytyńska 1 Środa
7.00-7.45
44
Koło polonistyczne Klasy 5 p. A. Chamera 1

Czwartek
8.00-8.45

25
Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego
Klasa 6A p. A. Chamera 1 Wtorek
8.00-8.45
12
Koło matematyczne Klasy 7-8 p. M. Aftaruk 1

Czwartek
14.30-15.15

12
Koło matematyczne Klasy 5 p. A. Krupa 1

Wtorek
8.00-8.45

25
Koło matematyczne Klasy 6 p. A. Krupa 1

Poniedziałek
8.00-8.45

44
Zajęcia wyrównawcze z matematyki Klasa 7 p. E. Kijak 1

Wtorek
15.15-16.00

25
Koło dziennikarskie Klasy 4-8 p. B. Drożdż-Żytyńska 1

Wtorek
15.15-16.00

44
Koło chemiczne Klasy 8 p. M. Lasota-Czubińska 1

Piątek
15.15-16.00

10
Koło geograficzne Klasy 6-8 p. M. Kaczorowska 1

Wtorek
15.15-16.00

31
Koło biologiczne Klasy 5-8 p. S. Golec-Ścioch 1

Czwartek
14.25-15.10

10
Koło fizyczne Klasy 7-8 p. B. Pikul 1

Poniedziałek
15.15

31
Koło historyczne Klasy 4-6 p. M. Szucka 1

Czwartek
14.25-15.10

34
Koło historyczne Klasy 7-8 p. M. Szucka 1

Wtorek
15.15-16.00

34
Koło języka hiszpańskiego Klasy 7-8 p. Ł. Malawka 1

Czwartek
15.15-16.00

31
Koło języka angielskiego Klasy 6 p. M. Eciak 1

Piątek
13.35-14.20

30
Koło języka angielskiego Klasy 5 p. B. Gilewska 1

Poniedziałek
13.35-14.20

25
Koło plastyczne Klasy 4-7 p. A. Stępień 1

Czwartek
15.30-16.15

52
Chór Klasy 1-8 p. A. Kozak 2

Poniedziałek
15.30-16.50

52

Koło religijne
Odkrywcy skarbów Mszy. św.

Klasy 4-8 ks. R. Machłajewski 1

Czwartek
14.30-15.10

24
Koło teatralne Klasy 1B p. E. Wysocka 1 Wtorek
14.30-15.15
52
Koło teatralne Klasy 4-8 p. M. Fronczek 2

Środa
15.15-16.50

aula
Koło informatyczne Klasy 6-8 p. L. Prokopiak 2

Czwartek
14.00-15.30

30
Koło plastyczne
(w ramach świetlicy)
Klasy 1A i 1B p. A. Stępień 1 Poniedziałek
13.30-14.30
21
Koło plastyczne
(w ramach świetlicy)
Klasy 2A i 2B p. A. Stępień 1

Czwartek
13.30-14.30

20

Koło języka angielskiego
(w ramach świetlicy)

Klasa 4A p. M. Marczuk 1

Poniedziałek
13.35-14.10

10

Koło języka angielskiego
(w ramach świetlicy)

Klasy 1A i 2B p. M. Marczuk 1

Piątek
13.30-14.15

52

Koło języka angielskiego
(w ramach świetlicy)

Klasy 3A i 3B p. M. Marczuk 1

Piątek
14.20-15.10

52

Koło języka niemieckiego
(w ramach świetlicy)

Klasa 2A p. M. Fronczek 1

Czwartek
12.30-13.15

20
Schola
(w ramach świetlicy)
1-6 p. M. Górska
p. A. Kozak
1 Piątek
14.25-15.10
10
Czytanki rymowanki  (w ramach świetlicy) Klasy 3A i 2B p. A. Chamera 1

Poniedziałek
8.00-8.45

14
Rebusy i zagadki
(w ramach świetlicy)
Klasa 3A p. E. Samborska-Popiołek 1

Wtorek
13.30-14.15

25
Rebusy i zagadki
(w ramach świetlicy)
Klasa 3B p. A. Baran 1

Poniedziałek
11.30-12.15

14
Zabawy ruchowe
(w ramach świetlicy)
Klasy 1B i 2B p. M. Tylka 1

Czwartek
13.30-14.15

aula

Łamigłówki Mądrej Sówki
(w ramach świetlicy)

Klasa 1A p. A. Kamińska 1

Środa
8.00-8.45

52

Łamigłówki Mądrej Sówki
(w ramach świetlicy)

Klasa 1B p. A. Kamińska 1

Czwartek
10.30-11.15

51