22 października na obiektach sportowych Centrum Kultury Fizycznej UMCS odbyły się zawody sportowe w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin. W tych zawodach wzięła udział także nasza szkoła. W Igrzyskach Dzieci naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta w składzie: Klara Staniewicz, Zofia Mirek, Amelia Jabłońska, które uplasowały się w połowie stawki oraz chłopcy w składzie: Mieszko Maciuła, Jakub Podhorecki oraz Paweł Kiełbasa, którzy zajęli 5. miejsce.

24 października odbyła się rywalizacja w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Chłopcy reprezentujący naszą szkołę: Jakub Dajewski, Maciej Guściora oraz Franciszek Klamut podobnie jak ich młodsi koledzy uplasowali się w połowie stawki. Natomiast reprezentacja dziewcząt w składzie: Dominika Bałanda, Dominika Baćmaga oraz Aleksandra Tatarczak zaprezentowała się znakomicie i wywalczyła 3. miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników.