W tym roku szkolnym odbyła się ósma edycja konkursu matematycznego dla klas 1-3 ,,Puchacz Piotr”. Nasza szkoła jak zawsze chętnie bierze udział w tym konkursie, ponieważ uczniowie lubią mierzyć się z ,,puchaczowymi zadaniami”. W pierwszym etapie uczestniczyli wszyscy uczniowie z klas 1-3 naszej szkoły , a w całej Polsce było ich ponad 50 tysięcy. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 9 uczniów: z klasy 1A – Franek Rugała, Wiktor Kuwałek, Amanda Kubina, Pola Tarkowska, Robert Krzyżanek; z klasy 1B – Ksawery Pietrzak, Tymon Mikulski; z klasy 2B – Konstanty Leraczyk oraz z klasy 3B – Wojciech Barszcz. Na początku czerwca przyszła wspaniała wiadomość, że dwaj uczniowie: Tymon Mikulski i Konstanty Leraczyk, znaleźli się w gronie 60 najlepszych matematyków w swojej kategorii i zakwalifikowali się do trzeciego etapu, który odbył się w Warszawie.

Bardzo chłopcom gratulujemy tak wielkiego sukcesu i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!