14 czerwca w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Sportu. Dziewczęta w kategorii klas 4-6 rywalizowały w turnieju ringo, natomiast klasy 7-8 w turnieju piłki ręcznej. Równocześnie chłopcy z klas 4-6 rozgrywali turniej piłki nożnej, natomiast chłopcy z klas 7-8 turniej koszykówki. Wśród dziewcząt klas starszych pierwsze miejsce zajęła klasa 7B, drugie – klasa 7A i trzecie miejsce zajęła reprezentacja klas ósmych. W kategorii klas młodszych najlepsza okazała się klasa 6B. Drugie miejsce zajęła klasa 6A. Miejsce trzecie przypadło klasie 5B. Rywalizacja chłopców klas 7-8 w koszykówce zakończyła się zwycięstwem klasy 8A, drugie miejsce zajęła klasa 7B, a trzecie – klasa 8B. W kategorii klas 4-6 najlepsza okazała się klasa 6A. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 6B, natomiast na miejscu trzecim klasa 4A. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Wszystkim dzieciom dziękujemy i gratulujemy uczestnictwa w tym wydarzeniu. To była naprawdę świetna zabawa!