10 oraz 14 listopada na obiektach sportowych Centrum Kultury Fizycznej UMCS odbyły się zawody sportowe w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin w kategorii Dzieci i Młodzieży szkolnej. W tych zawodach wzięła udział także nasza szkoła.

W Igrzyskach Dzieci naszą szkołę reprezentowali:

 • Klasa Staniewicz,
 • Zofia Mirek,
 • Dominika Bałanda,
 • Wojciech Krysa,
 • Filip Włodarczyk,
 • Adam Walczak,

natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej:

 • Dominika Baćmaga,
 • Antonina Paluch,
 • Alicja Taras,
 • Maciej Guściora,
 • Jakub Dajewski.

Uczniowie po raz pierwszy uczestniczyli w zawodach tej rangi, a mimo to zaprezentowali się z dobrej strony. Doświadczenie, jakie zdobyli rywalizując z zawodnikami z innych szkół, z pewnością w przyszłości zaprocentuje. Zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie, sportową walkę i czekamy na kolejne sukcesy.