20 czerwca w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Sportu. W dwóch kategoriach wiekowych dziewczęta rywalizowały w turnieju ringo, a chłopcy w turnieju piłki nożnej. Wśród dziewcząt klas starszych pierwsze miejsce zajęła klasa 8A, pokonując w finale klasę 7A, natomiast w kategorii klas młodszych najlepsza okazała się klasa 6A. Drugie miejsce zajęła klasa 6B. Miejsce trzecie przypadło klasie 5B. Rywalizacja chłopców klas 7-8 w piłce nożnej zakończyła się zwycięstwem klasy 8B, drugie miejsce zajęła klasa 7B, a trzecie – klasa 7A. W kategorii klas 4-6 bezkonkurencyjna okazała się klasa 5A, wygrywając wszystkie mecze. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 6B, natomiast na miejscu trzecim klasa 6A. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a na każdego uczestnika dnia sportu czekała słodka niespodzianka. Wszystkim dzieciom dziękujemy i gratulujemy uczestnictwa w tym wydarzeniu. To była naprawdę świetna zabawa.