21 kwietnia uczniowie klas 4-7 w składzie: Jakub Popko i Kajetan Pożarowszczyk z klasy 7B, Maurycy Korona, Antoni Ochmiński, Bolesław Stachyra, Mateusz Sułek (wszyscy z klasy 6A), Maksymilian Kozera, Antoni Kossakowski oraz Piotr Głębocki z klasy 6B, Cezary Prokopiak i Filip Waryszak z klasy 5A oraz Kacper Papus z klasy 4B, a także uczniowie klas 7-8 w składzie: Michał Kiełbasa, Ignacy Krysa oraz Antoni Wróblewski z klasy 8A, Jakub Gajewski, Jan Pszczoła, Szymon Osuchowski i Michał Targoński z klasy 8B, Tomasz Zgierski i Rafał Przeździak z klasy 7A i Mateusz Miroń z klasy 7B reprezentowali naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Obie reprezentacje rozegrały po trzy mecze w turnieju i uplasowała się odpowiednio, starsi na 3 miejscu w grupie, natomiast młodsi na 2 miejscu w grupie co zagwarantowało grę w dniu 25 kwietnia wśród najlepszych ośmiu szkól w tej kategorii wiekowej. Niestety w fazie ćwierćfinałowej zremisowaliśmy dwa mecze oraz zanotowaliśmy jedną porażkę.

W rezultacie wystarczyło to na zajęcie 3 miejsca w grupie i w konsekwencji brak awansu do półfinału rozgrywek o mistrzostwo miasta Lublin. Mimo to jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników. Doświadczenia jakie zebrała nasza młodsza drużyna, na pewno zaprocentuje w przeszłości. Zawodnikom obu kategorii wiekowych gratulujemy udanego występu i dziękujemy za włożony wysiłek.