W dniach 21-22 września klasy 7A i 7B brały udział w Dniach Skupienia w Kodniu. Głównym celem wyjazdu była integracja klas oraz rozwój sfery duchowej i społecznej. Uczniowie poznali historie Monastyru św. Onufrego w Jabłecznej oraz Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej. Odbył się wieczór filmowy, gdzie mogliśmy obejrzeć film pt. „Wielki Mike”, a wspólne gry i zabawy były ciekawym sposobem na lepsze poznanie się. Zwiedziliśmy Muzeum Misyjno-Ornitologiczne oraz pospacerowaliśmy po ogrodach kodeńskich. Nie zabrakło także porannych i wieczornych modlitw oraz Mszy świętych. Opiekę nad uczniami sprawowali: ks. Rafał Machłajewski SAC, psycholog p. Karolina Wróbel-Kudyba oraz wychowawczynie: p. Ewelina Kijak i p. Sylwia Golec-Ścioch. Pełni dobrego nastroju i z pozytywnym nastawieniem wróciliśmy do Lublina.