Z okazji obchodów Dnia Ziemi w tym roku szkolnym klasy 1-3 pod czujnym okiem swoich wychowawczyń przygotowały plakaty pod hasłem: NASZA PLANETA – NASZ DOM, zaś uczniowie klas 4-6 jako zadanie dodatkowe mogli wykonać plakaty pod hasłem: TYLE ZASKU – ILE ODZYSKU. Przygotowane prace przyozdobiły naszą szkołę. Klasa 8c wydrukowała ciekawostki związane z tym wyjątkowym dniem, które zostały rozwieszone na poręczach schodów. Dla uczniów, którzy 25 kwietnia mieli na sobie stroje wykonane z surowców wtórnych czekała nagroda – DZIEŃ BEZ PYTANIA.

Z kolei młodzież klas 7-8 wzięła udział w konkurs.ie wiedzy ekologicznej, w którym laureatami (100% poprawnych odpowiedzi) zostali: Klasa 7a: Kinga Partyka, Bartosz Koput, Hanna Zakrzewska

Klasa 7b: Katarzyna AdamekKlasa 8a: Blanka KlimekKlasa 8b: Agnieszka Orzędała, Gaja Kozera, Oliwier Węgorowski, Oliwia WieloszKlasa 8c: Ewa Potapczuk, Hanna Gardyńska, Barbara Pawelec, Weronika Józefczuk, Anastazja Krawczyk, Mikołaj Koziej, Laura Ziemecka, Dawid Ponikowski.

Zwycięzcom gratulujemy, a uczniom dziękujemy za wspólne świętowanie!