W dniu 8 marca na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie odbyły się zawody sportowe w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców z rocznika 2009 i młodszych w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin. W tych zawodach wzięła udział także nasza szkoła, a reprezentowali ją: Benjamin Staniewicz z klasy 6A, Wojciech Krysa oraz Adam Walczak obaj z klasy 4A. Chłopcy po raz pierwszy uczestniczyli w zawodach tej rangi, a mimo to zaprezentowali się z dobrej strony. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy 5 miejsce, jednak doświadczenie, jakie zdobyli rywalizując z zawodnikami z innych szkół z pewnością w przyszłości zaprocentuje. Zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie, sportową walkę i czekamy na kolejne sukcesy.