Zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie do wzięcia udziału w konkursie: Bezpieczni w sieci.

Regulamin konkursu: „Bezpieczni w sieci”

1. Organizatorzy: Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie (p. Monika Korcz-Nieściór, p. Leszek Prokopiak, p. Aleksandra Stępień), Straż Miejska Miasta Lublin (p. Sylwia Kuc, Zastępca Naczelnika Zespołu Szkolno-Profilaktycznego Straży Miejskiej w Lublinie).
  2. Adresaci konkursu: uczniowie klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie.
  3. Cele konkursu:
    • inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych,
    • zapoznanie z problematyką bezpieczeństwa w sieci,
    • promocja pozytywnego wykorzystywania internetu, jako źródła wartościowych informacji i przestrzeni do propagowania właściwych zachowań społecznych.
  4. Warunki uczestnictwa:
    • wykonanie przez ucznia indywidualnej pracy plastycznej, propagującej bezpieczne  i respektujące normy społeczne korzystanie z Internetu,
    • umieszczenie na odwrocie pracy imienia, nazwiska oraz klasy ucznia,
    • dołączenie przez rodzica uczestnika konkursu druku zgody na wykorzystanie danych osobowych  przez Straż Miejską Miasta Lublin,
    • przekazanie wykonanej pracy wychowawcy klasy lub organizatorom konkursu z ramienia Szkoły.
  5. Technika pracy plastycznej: plakat wykonany dowolną techniką płaską, format pracy – A4.
  6. Kryteria oceny prac: stopień realizacji tematu, oryginalność, walory artystyczne, staranność.
  7. Kategorie wiekowe:
    • uczniowie klas 1-3,
    • uczniowie klas 4-6,
    • uczniowie klas 7-8.
  8. Zasady oceny prac:
    • prace będą oceniane przez organizatorów konkursu,
    • w każdej grupie wiekowej zostanie przyznane pierwsze, drugie i trzecie miejsce,
    • dla zwycięzców każdej grupy wiekowej przewidziane są nagrody rzeczowe,
    • zwycięskie prace zostaną wystawione w Szkole Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie a następnie w siedzibie Straży Miejskiej Miasta Lublin.
  9. Termin składania prac: 2 lutego 2022 r. Zmiana terminu: 08 marca 2022 r.
  10. Wyniki konkursu 7 lutego 2022 r. Zmiana terminu: 15 marca 2022 r. zostaną ogłoszone na stronie internetowej Szkoły.
  11. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Serdecznie zapraszamy do udziału!