W ostatnich dwóch dniach nauki stacjonarnej przed Świętami Bożego Narodzenia nasza Szkoła uczestniczyła w rekolekcjach adwentowych prowadzonych przez ks. Ryszarda Andrzejczyka, pallotyna. Poprzez swoje nauki, śpiew i grę W dniu 4 grudnia klasa 4A w ramach warsztatów przyrodniczych POMOST brała udział w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik
w Warszawie. Wyjazd odbył się przy współpracy z Wyższą Szkołą Społeczno-Przyrodniczą im. Wincentego Pola w Lubinie. Uczniowie dostali suchy prowiant na drogę, a na miejscu czekał już ciepły obiad. Następnie zwiedzali wystawy, aby bardziej zgłębić wiedzę z nauk przyrodniczych i rozwijać swoje pasje. Nad spokojnym i bezpiecznym przebiegiem wycieczki czuwała pani wychowawczyni Agnieszka Chamera oraz nauczycielka prowadząca zajęcia POMOST – Sylwia Golec-Ścioch.