W sobotę 15 czerwca uczniowie z naszej szkoły (w liczbie 40 osób) udali się do Ołtarzewa, gdzie mieści się Wyższe Seminarium Duchowne Księży Pallotynów. W tym miejscu spotkaliśmy się z przedstawicielami różnych parafii i szkół pallotyńskich, aby uczestniczyć w różnego rodzaju rozgrywkach. Nasze spotkanie w Ołtarzewie rozpoczęło się Mszą św. a następnie uczestnicy rozeszli się w różne miejsca, aby podjąć rywalizację. Tego dnia odbyły się konkursy: z wiedzy o Apokalipsie św. Jana, plastyczne i sportowe (piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, biegi na 100m, biegi na 1000m). Uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromnym talentem i zdobyli podium prawie w każdej konkurencji: w konkursie wiedzy, w zawodach piłkarskich, siatkarskich, w tenisie stołowym i biegach. Łącznie otrzymaliśmy 13 medali i 3 puchary! Dzięki ogromnemu talentowi naszych uczniów uzyskaliśmy tytuł NAJLEPSZEJ WSPÓLNOTY PALLOTYŃSKIEJ W POLSCE. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!