19 i 23 kwietnia uczniowie klas 4-6 oraz klas 7-8 w składzie: Jakub Podhorecki 4A, Michał Pożarowszczyk 5B, Kacper Papus i Franciszek Miroń 5B, Stanisław Zasuwa 5A, Cezary Prokopiak, Filip Waryszak, Filip Włodarczyk i Adam Walczak 6A, Szymon Kowalski 6B, Mateusz Miroń, Jakub Popko i Kajetan Pożarowszczyk 8B, Bolesław Stachyra, Mateusz Sułek 7A, Piotr Głębocki, Maksymilian Kozera, Antoni Kossakowski, Radosław Pietrzyk 7B, Tomasz Zgierski i Rafał Przeździak 8A reprezentowali naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Obie reprezentacje po pierwszym dniu rozgrywek awansowały do 1/8 finału. W tej fazie zawodów nie szło już nam tak dobrze jak wcześniej i musieliśmy uznać wyższość innych drużyn, choć starsza z naszych reprezentacji przegrała awans do półfinału jedynie gorszym bilansem bramek. Mimo to jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników. Doświadczenie, jakie zebrały nasze drużyny, z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Zawodnikom obu kategorii wiekowych gratulujemy udanego występu i dziękujemy za włożony wysiłek i zaangażowanie.