W ostatnim czasie rozpoczęliśmy współpracę ze szkołą Assumption College School w Brantford w Kanadzie. Wspólnie z nauczycielami języka angielskiego dzieci i młodzież z obu szkół przygotowały świąteczne kartki bożonarodzeniowe w języku angielskim, które wysłaliśmy sobie nawzajem. Z naszej szkoły w akcję zaangażowali się uczniowie z klasy 3B i klas siódmych, do których uczęszczają również dzieci z Ukrainy. Dziękujemy wszystkim uczniom zarówno z naszej jak i kanadyjskiej szkoły za przygotowanie pięknych kartek z życzeniami świąteczno-noworocznymi i mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy!

We have recently started cooperation with Assumption College School in Brantford, Canada. Students from both schools prepared and sent Christmas cards under the surveillance of their English teachers. The classes involved in the project are Year 7 and Year 3b, in which Ukrainian students learn as well. We would like to thank all the involved students from both schools for preparing beautiful cards with best Christmas and New Year wishes. We hope to continue our successful cooperation!