W dniu 13 maja 2022 roku uczniowie klas 4-6 w składzie: Tomasz Zgierski z klasy 6a, Maurycy Korona, Antoni Ochmiński, Bolesław Stachyra, Mateusz Sułek (wszyscy z klasy 5a), Maksymilian Kozera, Antoni Kossakowski (obaj z klasy 5b), Cezary Prokopiak i Filip Waryszak z klasy 4a oraz Szymon Kowalski z klasy 4b reprezentowali naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców, które odbyły się na bocznym boisku Areny Lublin. Drużyna rozegrała trzy mecze w turnieju i uplasowała się na 3 miejscu w grupie. Niestety do dalszej fazy rozgrywek o mistrzostwo miasta Lublin w tej kategorii wiekowej awansowały tylko dwie pierwsze drużyny z grupy. Mimo to jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników. Doświadczenie jakie zebrała nasza drużyna z pewnością zaprocentuje w przeszłości. Zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za włożony wysiłek.