14-16 lutego 2018 r. w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne. Nauki poprowadził ks. Krzysztof Krzaczek razem z grupą ewangelizacyjną Szkoły Nowej Ewangelizacji. Dzieci miały okazję zbliżyć się do Pana Boga i pomyśleć o Jego miłości do człowieka. Bawiąc się, słuchając opowieści, poznając lepiej siebie
i rówieśników,  dowiedziały się, że każdy jest ważny, potrzebny i wyjątkowy w oczach Pana Boga.  Uczniowie mogli otworzyć się na Chrystusa także w sakramencie pokuty i pojednania, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, jak i podczas Mszy Świętej. Dziękujemy wszystkim za udział w rekolekcjach, za wspólny śpiew i modlitwę. Dziękujemy ks. Krzysztofowi i grupie ewangelizacyjnej za okazaną życzliwość i wygłoszone słowo, które z pewnością na długo pozostanie w naszych sercach. Dziękujemy także p. Małgorzacie Górskiej i ks. Tomaszowi Makarewiczowi SAC za przygotowanie rekolekcji.