Znamy już wyniki pierwszego etapu konkursów tematycznych
i przedmiotowych organizowanych
przez Lubelskiego Kuratora Oświaty i LSCDN!!!

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursu ortograficznego

Bloch Urszula kl. 7A, Bury Elżbieta kl. 7B, Czornak Jakub kl. 7B,
Dymicka Zuzanna kl. 7B, Garbacz Julia kl. 7C,
Jagła-Izdebski Hubert kl. 7A, Jędruszewska Hanna kl. 7D,
Olszewska Amelia kl. 7D, Paździor Natalia kl. 7D,
Siwek Aleksandra kl. 7A, Smołka Judyta kl. 7C,
Zwierzchowska Olga kl. 7C

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursu języka angielskiego

Brzozowiec Maja kl. 7D, Dąbrowski Mateusz kl. 7D,
Dymicka Zuzanna kl. 7B, Garbacz Julia kl.7C,
Górczyński Tomasz kl. 7B, Gromaszek Estera kl. 7D,
Jagła-Izdebski Hubert 7A, Nowosad Kinga kl. 7B,
Rudnicka Natalia kl. 7A, Sadlak Aleksandra kl. 7B,
Sochaj Katarzyna kl. 7D, Sokołowski Filip kl. 7C,
Wojdanowski Karol kl. 7C, Zięba Adam kl. 7A,
Zwierzchowska Olga kl. 7C

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursu polonistycznego

Bury Elżbieta kl. 7B, Czornak Jakub kl. 7B,
Dymicka Zuzanna kl. 7B, Garbacz Julia kl. 7C,
Górczyński Tomasz kl. 7A, Gromaszek Estera kl. 7D,
Jagła-Izdebski Hubert kl. 7A, Janik Maciej kl. 7C,
Jędruszewska Hanna kl. 7D, Mazurek Maja kl. 7A,
Pycek Patrycja kl. 7D, Rudnicka Natalia kl. 7A,
Smołka Judyta kl. 7C, Sochaj Katarzyna kl. 7D,
Sokołowski Filip kl. 7C, Sudewicz Michał kl. 7C,
Ślaski Andrzej kl. 7A, Walus Izabela 7C,
Wojdanowski Karol kl. 7C, Zięba Piotr kl. 7A,
Zwierzchowska Olga kl. 7C

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursu matematycznego

Bury Elżbieta kl. 7B, Dąbrowski Mateusz kl. 7D,
Gajewska Inga kl. 7B, Garbacz Julia kl. 7C,
Jędruszewska Hanna kl. 7D, Lewczuk Alicja kl. 7C,
Łazarz Kacper kl. 7A, Pawelec Jan kl. 7B,
Rycyk Piotr kl. 7D, Ściborek Michał kl. 7C,
Walus Izabela kl. 7C, Wilczek Jakub kl. 7B,
Zwierzchowska Olga kl. 7C

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursu historycznego

Adamek Przemysław kl. 7C, Bielecka Łucja kl. 7A,
Bloch Urszula kl. 7A, Czornak Jakub kl. 7B,
Górczyński Tomasz kl. 7A, Kiczorowska Anna kl. 7A,
Klimek Ignacy kl. 7B, Ladowski Paweł kl. 7A,
Pawelec Jan kl. 7B, Rejch Oliwier kl. 7A,
Sokołowski Filip kl. 7C, Stawiński Eryk kl. 7B,
Stelmasiewicz Michał kl. 7B, Ślaski Andrzej kl. 7A

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!!!