Rok szkolny 2017/2018
Imię i nazwisko Konkurs Miejsce/tytuł Nauczyciel przygotowujący
Hubert Jagła-Izdebski Ogólnopolski Konkurs
z Chemii
Laureat Anna Ziemińska
Julia Garbacz Ogólnopolski Konkurs
z Chemii
Laureatka Anna Ziemińska
Izabela Walus Ogólnopolski Konkurs
z Chemii
Laureatka Anna Ziemińska
Natalia Rudnicka Ogólnopolski Konkurs
z Chemii
Laureatka Anna Ziemińska
Oliwier Rejch Ogólnopolski Konkurs
z Chemii
Laureat Anna Ziemińska
Mateusz Dąbrowski Ogólnopolski Konkurs
z Chemii
Laureat Anna Ziemińska
Paweł Ladowski Ogólnopolski Konkurs
z Chemii
Laureat Anna Ziemińska
Jakub Wilczek Ogólnopolski Konkurs
z Chemii
Finalista Anna Ziemińska
Piotr Rycki Ogólnopolski Konkurs
z Chemii
Finalista Anna Ziemińska
Franciszek Piasecki Ogólnopolski Konkurs
z Chemii
Wyróżnienie Anna Ziemińska
Michał Ściborek Ogólnopolski Konkurs
z Fizyki
Wyróżnienie Beata Pikul
Hanna Jędruszewska Ogólnopolski Konkurs
z Fizyki
Wyróżnienie Beata Pikul
Aleksandra Paluch Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Wyróżnienie Agnieszka Krupa
Hanna Jędruszewska Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureatka Ewelina Kijak
Julia Garbacz Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureatka Ewelina Kijak
Alicja Lewczuk Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureatka Ewelina Kijak
Ada Kleban Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureatka Ewelina Kijak
Estera Gromaszek Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureatka Ewelina Kijak
Kacper Łazarz Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureat Ewelina Kijak
Izabela Walus Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureatka Ewelina Kijak
Olga Zwierzchowska Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureatka Ewelina Kijak
Jan Pawelec Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureat Małgorzata Aftaruk
Michał Ściborek Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureat Ewelina Kijak
Karol Wojdanowski Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureat Ewelina Kijak
Jakub Wilczek Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureat Małgorzata Aftaruk
Amelia Karaś Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Laureatka Ewelina Kijak
Natalia Paździor Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Wyróżnienie Ewelina Kijak
Maciej Motyka Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Wyróżnienie Ewelina Kijak
Jakub Janeczko Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Wyróżnienie Ewelina Kijak
Maciej Janik Ogólnopolski Konkurs
z Matematyki
Wyróżnienie Ewelina Kijak
Paluch Aleksandra Konkurs
Kangur Matematyczny 2018
Wyróżnienie Agnieszka Krupa
Pawelec Jan Konkurs
Kangur Matematyczny 2018
Wyróżnienie Małgorzata Aftaruk
Piotr Rycyk Konkurs
Kangur Matematyczny 2018
Wyróżnienie Ewelina Kijak
Michał Ściborek Konkurs
Kangur Matematyczny 2018
Wyróżnienie Ewelina Kijak
Natalia Rudnicka Konkurs
Kangur Matematyczny 2018
Wyróżnienie Ewelina Kijak
Kacper Łazarz Konkurs
Kangur Matematyczny 2018
Wyróżnienie Ewelina Kijak
Jakub Wilczek Konkurs
Kangur Matematyczny 2018
Wyróżnienie Małgorzata Aftaruk
Julia Garbacz Konkurs polonistyczny
organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
i LSCDN
Laureatka p. Iwona Bryła
Michał Sudewicz Konkurs polonistyczny
organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
i LSCDN
Laureat p. Iwona Bryła
Zuzanna Dymicka Konkurs polonistyczny
organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
i LSCDN
Finalistka p. Agnieszka Chamera
Hubert Jagła-Izdebski Konkurs polonistyczny
organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
i LSCDN
Finalista p. Jadwiga Lis
Aleksandra Siwek Konkurs ortograficzny
organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
i LSCDN
Finalistka p. Jadwiga Lis
Karol Wojdanowski Konkurs języka angielskiego
organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
i LSCDN
Finalista p. Katarzyna Kamienobrodzka
Kacper Łazarz Konkurs matematyczny
organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
i LSCDN
Finalista p. Ewelina Kijak
Piotr Rycyk Konkurs matematyczny
organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
i LSCDN
Finalista p. Ewelina Kijak
Tomasz Górczyński Konkurs historyczny
organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
i LSCDN
Finalista p. Arkadiusz Maślach
Jan Pawelec Konkurs historyczny
organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
i LSCDN
Finalista p. Sylwia Niemiec
Maja Brzozowiec XIV Wojewódzki Konkurs Literacki II miejsce w kategorii poezja p. Agnieszka Chamera
Amelia Olszewska XIV Wojewódzki Konkurs Literacki III miejsce w kategorii proza p. Agnieszka Chamera
Natalia Mantaj XIV Wojewódzki Konkurs Literacki Wyróżnienie p. Iwona Bryła
Tomasz Górczyński IV Ogólnopolski Festiwal Twórczości Jacka Kaczmarskiego III miejsce p. Jadwiga Lis
Maurycy Korona Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Zimowe uroki Lublina”
III miejsce p. Edyta Samborska-Popiołek
Aleksandra Paluch VI Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek
„Jezus malusieńki”
Nagroda Specjalna p. Milena Lis-Rudzka
Alicja Lewczuk VI Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek
„Jezus malusieńki”
Wyróżnienie p. Milena Lis-Rudzka
Blanka Klimek XXVI Wojewódzki Konkurs Literacki
„Moje Boże Narodzenie”
Nagroda główna p. Iwona Bryła
Julia Wiśniewska XXVI Wojewódzki Konkurs Literacki
„Moje Boże Narodzenie”
Wyróżnienie p. Iwona Bryła
Radosław Pietrzyk Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
poziom 1
Dyplom laureata p. Anna Baran
Maciej Guściora Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
poziom 1
Dyplom laureata p. Anna Baran
Jakub Dajewski Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
poziom 1
Dyplom laureata p. Anna Baran
Antonina Paluch Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
poziom 1
Dyplom wyróżnienia p. Edyta Samborska-Popiołek
Szymon Hunek Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
poziom 1
Dyplom wyróżnienia p. Edyta Samborska-Popiołek
Mateusz Sułek Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
poziom 1
Dyplom wyróżnienia p. Edyta Samborska-Popiołek
Franciszek Klamut Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
poziom 1
Dyplom wyróżnienia p. Edyta Samborska-Popiołek
Michał Ściborek Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
poziom 2
Dyplom laureata p. Ewelina Kijak