ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
rok szkolny 2018/2019
Semestr I

Rodzaj zajęć

Adresaci

Prowadzący

Liczba godzin

Termin

Sala

Koło plastyczne Klasy 1 i 2 p. A. Roman 1 Czwartek
14.30-15.15
52
Koło plastyczne Klasy 4 i 5 p. A. Roman 1

Piątek
14.30-15.15

52
Jumping fitness (Klasy 1-2) I gr. p. J. Munzadi 1 Poniedziałek
15.15-16.00
aula
Jumping fitness (Klasy 4-5) II gr. p. J. Munzadi 1 Środa
15.15-16.00
aula
SKS Dziewczęta kl. 7-8 p. J. Munzadi 1 Wtorek
15.15-16.00
sala gimnastyczna
SKS Chłopcy 7-8 p. R. Wej 2 Poniedziałek
15.15-16.50
sala gimnastyczna
Koło piłkarskie Chłopcy 4-5 p. R. Wej 1 Piątek
14.25-15.10
sala gimnastyczna
Koło piłkarskie Chłopcy 1-2 p. R. Wej 1 Piątek
15.15-16.00
sala gimnastyczna
Szachy (Klasy 1A i 1B) I gr. p. L. Prokopiak 1 Wtorek
14.30-15.15
52
Szachy (Klasy 2A i 2B) II gr. p. L. Prokopiak 1 Piątek
13.35-14.20
aula
Szachy (Klasy 4A i 4B) III gr. p. L. Prokopiak 1 Wtorek
13.35-14.20
52
Szachy (Klasy 5A i 5B)
IV gr.
p. L. Prokopiak 1 Piątek
14.25-15.10
52
Koło polonistyczne Klasy 7-8 p. A. Chamera 1 Czwartek
14.25-15.10
44
Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego
Klasy 8 p. I. Bryła 1 Czwartek
14.25-15.10
22
Koło matematyczne Klasy 7-8 p. M. Aftaruk 1 Czwartek
15.15-16.00
30
Zajęcia wyrównawcze
z matematyki
Klasy 8 p. E. Kijak 1 Środa
15.15-16.00
34
Koło języka angielskiego Klasy 7-8 p. B. Gilewska 1 Wtorek
14.25-15.10
20
Zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiego
Klasy 8 p. M. Eciak 1 Poniedziałek
15.15-16.00
22
Koło dziennikarskie Klasy 5-8 p. J. Lis 1 Poniedziałek
15.15-16.00
30
Chór Klasy 4-8 p. M. Lis-Rudzka 2 Środa
15.15-16.50
52
Koło teatralne Klasy 1-5 p. M. Tylka 1 Piątek
15.15-16.00
52
Koło teatralne Klasy 7-8 p. M. Fronczek 2 Czwartek
15.15-16.50
aula
Czytanki rymowanki Klasy 1A-2B p. A. Baran 1 Poniedziałek
(8.00-8.45)
52
Czytanki rymowanki Klasy 1B-2A p. M. Tylka 1 Wtorek
(8.00-8.45)
52
Koło religijne
Z Jezusem na co dzień
Klasy 1-5 Ks. R. Machłajewski SAC 1 Piątek
14.25-15.10
53
Szkolne łamigłówki Klasy 1-4 p. W. Sałek 1 Środa
8.30-9.30
aula
Zabawy ruchowe Klasy 1-4 p. G. Antoniak 1 Czwartek
8.00-8.45
aula
Schola Klasy 1-5 p. M. Lis-Rudzka 1 Poniedziałek
15.20-16.10
52
Składańce – wywijańce Klasy 1-4 p. G. Antoniak 1 Wtorek
15.20-16.10
52